P.Sz.
Mit is mondhatnék Andiról? Hogyan lehet megfogalmazni mindazt, amit kaptam tőle? Sokáig halogattam, hogy leírjam, mert félek a szavak nem írják majd le azt, amit szeretnék. Még csak az elhatározás volt meg, mikor megkerestem. Találkoztunk. Aztán mikor fölálltam az asztaltól, már kismamának éreztem magam. Méghozzá olyan kismamának, aki VBAC-ra készül. Úgy beszélt velem, hogy elhittem…
