Andrea története
Első várandósságomnál komoly ára lett annak, hogy nem készültem fel rendesen. Eljártam két kismamaklubba is, de így utólag visszanézve, nem ért túl sokat. Biztos voltam a testemben. Azt nem számoltam bele, hogy ha nem indul meg időben a szülés, befektetnek, majd pár nap után indítanak. Én kértem a császárt. Nem bírtam az oxis fájásokat. Jó ideig emésztettem,…
